Literárně–výtvarná soutěž pro děti!

10.01.2012 19:03

Městská knihovna Dobříš vyhlašuje ve spolupráci s městem Dobříš celostátní dětskou literárně-výtvarnou soutěž ke 100.výročí narození  Jiřího Trnky

„MÁM OČI JAK TRNKA“.

Vyberte si jednu z postav knihy J.Trnky ZAHRADA a rozviňte dále její příběh – můžete ho napsat nebo ztvárnit jakoukoli vhodnou výtvarnou technikou.
Doporučený rozsah textu je 1 – 3 strany A4 strojopisu. Doporučená velikost výtvarných prací je přibližně od formátu A4 (jako velký sešit) do formátu A1 (jako 8 velkých sešitů). V odůvodněných případech není nutno uvedený rozsah či velikost dodržet.
Práce nám můžete doručit poštou či osobně, v případě literárních prací též v elektronické podobě (jako přílohu e-mailu) DO PÁTKU 10.2.2012. U vaší práce je nutno uvést tyto údaje:
*jméno a příjmení
*datum narození
*bydliště
*kontakty na vás: telefonní číslo, e-mailová adresa
*jméno a bydliště zákonného zástupce a kontakt na něj
*název a adresu vaší školy
*název vaší práce
Budete-li práci zasílat jako přílohu e-mailu, potvrdíme vám její přijetí.
V případě, že budete práci zasílat poštou, doporučujeme vám telefonicky si ověřit její doručení.
Své práce zasílejte na adresu Městská knihovna Dobříš, Školní 36, 263 01 Dobříš
                                                     nebo  knihovna.dobris@seznam.cz

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE JE 10.2.2012.

Vítězné práce vyhlásíme v půvabné dobříšské kavárně Velbloud Café na speciální akci ve čtvrtek 23.2.2012 od 17.00. Všechny autory srdečně zveme!

Jako podporu tvůrčí práce dětí nabízíme peněžité ceny v této výši:
1. cena – 3 000,-Kč,
2. cena – 2 000,-Kč
3. cena – 1 000,-Kč,

a to zvlášť v kategorii literární i výtvarné.

V případě nízké úrovně prací si ponecháváme právo některou z cen neudělit.