17.04.2013 15:39

Během měsíce března proběhla výtvarná soutěž "Malované vajíčko", do které se celkem zapojilo 40 dětí. Ze soutěžních prací bylo velmi obtížné vybrat ty nejlepší, protože všechny byly velmi nápadité a zajímavé. Nakonec byly jako nejlepší vyhodnoceny dvě kolektivní práce, za které děti obdržely hezké knihy.

1. kategorie (MŠ):  Berušky MŠ Popice

2. kategorie (1.–5.roč.): žáci ZŠ Křepice

17.04.2013 15:33

Vážení čtenáři,

oznamujeme Vám, že jsme zakoupili 36 nových titulů pro dospělé i dětské čtenáře. Dále si můžete vybrat ze 150ti nově přivezených knih z VF Břeclav. Těšíme se na Vaši návštěvu.

03.04.2013 17:53

Vážení čtenáři,

oznamujeme, že z důvodu konání akce Noc s Andersenem, kterou naše knihovna pořádá, bude v pátek 5. 4. 2013 pro veřejnost zavřeno.

Děkujeme za pochopení.

22.03.2013 16:52

Ve čtvrtek 21. 3. 2013 zavítala do knihovny paní Bc. Ivana Štefková, která si pro nás připravila, a skvěle odpřednášela, velmi zajímavou prezentaci. Během téměř dvouhodinového programu seznámila návštevníky s problematikou překyselení organismu. Součástí přednášky byla také prezentace literatury s danou tematikou a výživových doplňků s Aloe Vera.

06.03.2013 17:16

Jste neustále unavení, máte potíže se zažíváním, bolí vás klouby, hlava a máte vysoký krevní tlak?

Váš organismus je překyselený a potřebujete pomoci…

Obecní knihovna Popice

Vás srdečně zve na přednášku

„Překyselení organismu“

čtvrtek 21. března 2013 – knihovna - 17.00 hod.

Poučné vyprávění si připravila:

paní

Bc. Ivana Štefková

04.03.2013 16:44

Obecní knihovna Popice ve spolupráci s místní základní školou pořádá

5.4. 2013 Noc s Andersenem.

Na tuto akci se mohou hlásit školáci ve věku 6 – 12 let. Přihlášku najdete zde. Vyplněné přihlášky můžete odevzdávat v knihovně nebo základní škole.

04.03.2013 16:07

OBRÁZEK : all.jpg

Také v letošním roce se naše knihovna zapojila do celostátní akce Březen - měsíc čtenářů, jejímž hlavním cílem je posilovat společenský význam a prestiž četby a propagovat činnost knihoven.

Během celého měsíce bude probíhat registrace nových čtenářů zdarma a "zapomětlivcům" budou prominuty jejich upomínky.

Průzkum spokojenosti návštěvníků knihovny

Dětská výtvarná soutěž "Malované vajíčko"

Beseda s žáky ZŠ

Beseda s paní Bc. Ivanou Štefkovou na téma "Překyselení organismu"

20.02.2013 17:21

Na webu www.magnesia-litera.cz se můžete zapojit do čtenářské ankety. Stačí napsat název knihy vydané v roce 2012, která se Vám nejvíc líbila. Pět set vylosovaných čtenářů získá poukázku v hodnotě 200 Kč na nákup knih.

20.02.2013 16:09

Vážení čtenáři,

v rámci snahy o zlepšování služeb knihovny jsme pro Vás připravili krátký dotazník, jehož vyplněním nám můžete pomoct přiblížít naše služby Vašim představám. Děkujeme za všechny Vaše vyplněné dotazníky.

Dotazník: Průzkum spokojenosti návštěvníků knihovny

16.01.2013 18:21

V pondělí 14. 1. 2013 proběhlo v místní základní škole (ve spolupráci s naší knihovnou) autorské čtení mladého spisovatele Jana Svitáka, který přijel dětem představit svoji knihu Čertovo kopyto. V úvodu se děti spolu s autorem zamýšlely nad tím, co všechno nám poskytuje čtení knih, jaké knihy rádi čtou, jestli znají nějaké české spisovatele apod. Poté následovalo autorské čtení mírně "strašidelného" příběhu, který ovšem nikomu strach nenahnal, a všichni jej s velkým zaujetím vyslechli. Nakonec zbyl i prostor na zvídavé otázky dětí, které pan spisovatel ochotně zodpověděl. Téměř hodinová beseda velmi rychle utekla a věříme, že napomohla ke zvýšení motivace dětí k samotnému čtení i návštěvě knihovny.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Co zde najdete

Stránky Vám představí knihovnu a služby, které nabízí.

Informují Vás o aktuálním dění jako jsou akce v knihovně nebo novinky ve fondu.

Představí Vám zajímavé projekty, které Vám pomohou vybírat si knihy přesně pro sebe „na míru“ a kde můžete potkávat spřízněné čtenářské duše.

Pomohou Vám najít knihovnu, nebo se na nás přímo obrátit

Jsme neprofesionální knihovna.

Městská knihovna Břeclav

Moravská zemská knihovna Brno

Národní knihovna České republiky

Líbí se Vám náš nový web?